Periodická soustava prvků ke stažení

Nejoblíbenější videa

Periodická soustava prvků ke stažení

Periodické tabulky, E-ChemBook - Multimediální učebnice chemie

Periodická soustava prvků (též periodická tabulka) je grafické uspořádání všech známých chemických prvků do tabulky. Jsou řazeny podle jejich rostoucího atomového čísla a podobných vlastností.
e-chembook.eu/cz/doplnky/periodicke-tabulky

referát: Periodická soustava prvků - AntiŠkola.eu

Periodická soustava prvku - první definice pochází od R. Boyla ( 1627 – 1691 ) - v 19. stol známo 63 prvku - tabulka vytvorena r. 1869 – Dmitrij Ivanovic Mendelejev ( 1834 – 1907 ) - prvky v tabulce jsou serazeny podle
antiskola.eu/cz/referaty/18873-periodicka-soustava-prvku

Periodická soustava prvků (Mendělejova tabulka), Školní

Periodická soustava prvků (Mendělejova tabulka) je skladem k okamžité expedici. Periodická soustava prvků (Mendělejova tabulka) nakupujte z pohodlí domova.
panetsro.cz/periodicka-soustava-prvku-mendelejova-tabulka-p-162.html

Periodická soustava prvků - Seznam

Stránka zaměřená na chemické prvky, laboratorní práce, efektní pokusy a chemické výbušniny. . Periodická tabulka prvků Najdete zde databázi prvků ke stažení.
odkazy.seznam.cz/Veda...Chemie/Periodicka-soustava-prvku/abc.html

4.Periodická soustava prvků.ppt | Ulož.to

Předpokládaná doba stažení: 1 vteřina. Předpokládaná doba stažení: 8 vteřin. Po odeslání SMS ti budou doručeny přihlašovací údaje k tvému účtu.
uloz.to/xaSaQ4E/4-periodicka-soustava-prvku-ppt

Učíme interaktivně

Periodická soustava prvků -1 Prvky periodické soustavy Ročníky:
ucimeinteraktivne.cz/zakovske8-periodicka-soustava-prvku-1/

Periodická soustava prvků pro ZŠ-stolní tabulka

Autor: Stolní provedení periodické soustavy prvků je změnšenou variantou nástěnné tabule. Je rovněž ve dvou variantách – pro ZŠ a pro SŠ. Barevné provedení, formát A4. Vhodná pomůcka pro každého žáka k vložení do učebnice
skola-servis.cz/produkt/periodicka-soustava-prvku-pro-zs-stolni-tabulka/

Periodická soustava prvků - Seminarky.cz

Práce se zabývá periodickou soustavou prvků, její historií, významem a dělením. Prvky rozděluje podle přechodnosti na nepřechodné, přechodné a vnitřně přechodné. Rozlišuje je také podle jejich fyzikálních vlastností na kovy.
seminarky.cz/Periodicka-soustava-prvku-20126

Periodická soustava prvků - Seznam

Periodická tabulka prvků Internetové zpracování periodické tabulky prvků . Periodická tabulka prvků Najdete zde databázi prvků ke stažení . Najdete zde periodickou soustavu prvků a informace o anorganických a organických sloučeninách.
odkazy.seznam.cz/VedaChemie/Periodicka-soustava-prvku/

Periodická soustava prvků

Vlastnosti prvků 2He. Cizojazyčné názvy prvků. Tyto stránky ke stažení zde RAR (653 kB).
home.tiscali.cz/~cz382002/